Služby

a

Skladování, Handling a Picking

V našich distribučních centrech, Praha, Olomouc a Senec, nabízíme a realizujeme dlouhodobé skladování všech produktů, kromě chlazeného/mraženého/nebezpečného zboží apod.

Garantujeme skladovací kapacity kvality A+ včetně standardních reportů In/Stock/Out, a to v online režimu.

Naskladnění a vyskladnění zboží realizujeme moderní skladovou technikou. Navíc disponujeme možností osobního odběru zboží přes drive-in rampu.

Disponujeme moderním WMS (WarehouseManagementSystem) správy skladu, který umožňuje jakékoliv blokace šarží a maximální přehled o pohybech zboží v reálném čase.

Veškeré příjmy, výdeje a přesuny zboží se provádějí prostřednictvím nejmodernějších technologií a skenerů.

K svěřenému zboží přistupujeme jako k vlastnímu, ručíme za inventurní diference a jsme adekvátně pojištěni vůči všem rizikům vyplývajícím ze skladovací činnosti.

Naše celková skladovací kapacita ve všech distribučních centrech je cca. 10 000 m².

Pravidelně jsme auditováni na ISO standardy, jejichž jsme nositeli ve všech distribučních centrech.

Aktivně podporujeme životní prostředí a environmentální postupy v logistice, jsme držiteli BIO-Cetritifkátu pro skladování BIO-Produktů.

Vedle standardních služeb jako je naskladnění/vyskladnění zboží, kompletace dle zadání zákazníka, nabízíme i další služby jako jsou etiketování, kolkování a další VAS (ValueAddedServices) – služby s přidanou hodnotou. Nabízíme a realizujeme ekologickou likvidaci prošlého a poničeného zboží.

Vedle standardního skladování nabízíme také veškeré skladovací a logistické služby související s realizací Event a Promo akcí po celé ČR a SR.

V rámci skladovacích služeb zajišťujeme veškeré celní služby včetně Intrastatu pro klienty, kteří dovážejí/vyvážejí své zboží do/mimo EU.

 

 

Doprava, Distribuce a Cross-docking

Nabízíme a realizujeme distribuci Vašich zásilek v rámci ČR a SR v systému x+1 resp. x+2 moderními distribučními vozidly včetně služby Tracking & Tracing.

Veškeré požadavky na přepravu a distribuci plánujeme a realizujeme v progresivním TMS (TransportManagementSystem). Odezva o dodání zboží klientovi je téměř okamžitá. Potvrzené dodací listy skenujeme, posíláme elektronicky a dlouhodobě archivujeme v naší databance.

Pracujeme s moderním vozovým parkem a aktivně se připravujeme na elektro mobilitu v dopravě.

Organizujeme a zajišťujeme cross-docking, distribuci a sběrné linky v rámci celé EU prostřednictvím našich smluvních partnerů.